Wpisy użytkownika Ziemniak:3 z dnia 10 sierpnia 2014

Liczba wpisów: 4

natalia34734
 
Opanowanie tego typu cieniowania wymaga nieco praktyki, jednak warto poświęcić czas na naukę, ponieważ tego typu makijaż jest bardzo elegancki i pasuje do większości kształtów oczu. Jest też bardzo uniwersalny.

Smoky eyes bardzo dobrze wygląda przy jasnych tęczówkach, choć ciemny kolor oczu również go nie wyklucza. Wystarczy delikatnie rozświetlić wewnętrzny kącik oka, by całość nie wydawała się zbyt ciężka.
51cbcb74b931c.jpg
 

natalia34734
 
  • awatar Folari: Te różowe szpilki są całkiem ładne. ;)
Pokaż wszystkie (1) ›
 

natalia34734
 
Jako fanka szminek nude, od dawna poszukiwałam idealnego ciepłego odcienia. Ponieważ moja skóra ma bardziej żółty, niemal oliwkowy kolor, wiele 'nudziaków' było dla mnie po prostu zbyt chłodnych i trupich. Udało mi się znaleźć niemal idealny Misslyn, który jednak mógł by być ciut cieplejszy.
Jakiś czas temu odwiedzając jedną z małych drogerii trafiłam na szminki Vipery. Zabrałam wtedy ze sobą 3 kolory w tym jeden nude, który wydawał mi się nawet zbyt pomarańczowy.
Przypominał mi szminkę Nyx'a na którą trafiłam w internecie i obawiałam się że może być troszkę zbyt żółta. Mimo to postanowiłam dać jej szansę. Po powrocie do domu od razu uwieczniłam całą kolekcję i rozpoczęłam testy. Dziś właściwie się z nią nie rozstaję:)

Szminka Rendez- Vous  w kolorze nr 69 szybko została moją ulubioną. Jest bardzo kremowa i na ustach daje bardzo przyjemne uczucie, podobne do balsamu. Nie jest również zbyt mocno kryjąca, poziom krycia jest wyższy niż w przypadku modnych ostatnio, lekkich szminek, ale nie jest to coś co zmieni odcień bardzo ciemnych ust.

Świetnie nawilża i ładnie nabłyszcza. Zapach jest jednak lepszy od zapachu podobnej Celii.
Trwałość nie jest specjalnie zachwycająca, ale nie wymagam jej od szminki z taką konsystencją. Bez problemu, a wręcz z dużą przyjemnością dokładam ją w ciągu dnia. Choć i tak w moim przypadku nałogowego zjadacza szminek trzyma się dość długo.


Możemy znaleźć je w małych drogeriach, które mają w ofercie kosmetyki Vipera. Trafimy również na nie w ich stoiskach. Moją szminkę kupiłam za 14zł.  Cena jest więc przystępna i nie będzie przeszkodą:)

nudjsa.jpg


nudkewesa.jpg